food, recepten
Een reactie plaatsen

Gelukseten (energieshot)

Op mijn verjaardag kreeg ik het geweldige boek ‘gelukseten’ van Niklas Ekstedt en Henrik Lennart. Een Zweedse besteller en een absolute aanrader. Het gaat over het verband tussen goed eten en een goed humeur. Je kan mij geen groter plezier doen en het is echt één van mijn favoriete boeken geworden. Het is leuk geschreven, informatief en met leuke recepten die ik, soms met een kleine wijziging vanwege de histamine, zo kan namaken.

Zo las ik ook over sapjes maken en liep toevalligerwijs ook nog tegen een slowjuicer aan waardoor de vezels niet kapot worden geslagen maar behouden blijven. Ben ik ook al zo enthousiast over.

Mijn variatie op het ontstekingsremmende energieshot uit het boek:

ingrediënten voor 2 glaasjes: een halve limoen, 2 appelen, een winterwortel en een schijfje gember 

Schil de limoen en de gember, En was en snijd de appelen en de wortel. Duw door de juicer en drink het direct. Hoe vers en lekker wil je het hebben?

img_8953.jpg

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s